Kontakt

Vi vil gerne høre fra jer

Booking:

BRUG ALTID APP'en. hvis det er akut så ring Også gerne (efter du har lagt dit job ind)

Booking@WantedHands.com   

+45 2323 6780

 

 

 

Vi er:

Benjamin B.    +45 3033 6780

Benjamin@wantedhands.com

telte, project manager

Robin D.  53832925

Robin@wantedhands.com

HR, project manager

 

Imre P.  23343783

Imre@wantedhands.com

 

Daglig ledelse

Dikar R.      2276 6780

Dikar@wantedhands.com

 

 

​Fakturering:
Invoice@wantedhands.com
 
General personale henvendelse:
Personale@wantedhands.com
 
Bank info:

Reg. 0164

Konto. 4383518321

Iban: DK6220004383518321

Swiftadress: NDEADKKK

 
  •  


Information

Wanted Hands
Nørrebrogade 42, 2200 København N
Tlf - +45 39275780
CVR- 25250060
Map